НА ГОЛОВНУ Ласкаво просимо на сайт журналу "Економіка і прогнозування"

№ 2022/1


ЗВЕРНЕННЯ ДО ЧИТАЧІВ ТА АВТОРІВ ЖУРНАЛУ

Ekon. prognozuvannâ 2022; 1:7-7


АНОТАЦІЯ ▼

Коли ми готували цей номер журналу до публікації, почалася війна. У статтях, які редакція отримала минулого і на початку нинішнього року та які пройшли процедуру рецензування, науковці викладали результати досліджень, що стосувалися абсолютно мирного життя, – там було місце слушній критиці, застереженням та пропозиціям щодо удосконалення. Наразі читати їх під вибухи бомб, які перенесли Україну в іншу реальність, незвично, проте ці статті не втрачають своєї дослідницької цінності, тому, ухваливши рішення про продовження – попри дуже складний час – виходу журналу, редакційна колегія вирішила, що ці статті потрібно опублікувати.
Дехто з авторів перед оприлюдненням своєї статті вирішив додати до неї постскриптум, – визначивши перспективи подальших досліджень чи реалізації певних рекомендацій з огляду на ситуацію, що кардинально змінилася, або зазначивши необхідність повернутися до теми дослідження після закінчення воєнних подій – уже на новій основі.
У березні науковці ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", що є видавцем журналу "Економіка і прогнозування", провели дослідження щодо попередньої оцінки втрат від віроломного воєнного вторгнення до нашої країни. Цей колективний матеріал друкується під започаткованою новою рубрикою – "На рейках воєнної економіки".
Коли гармати стріляють, науковці не повинні мовчати. У них теж є “зброя“ – аналітика, розрахунки, глибинні передбачення, прогнози, які закладатимуть перспективу для перемоги та підґрунтя для відновлення країни. І ми віримо, що життя переможе смерть, а світло – темряву.
Запрошуємо науковців, які проводять дослідження за темами, що охоплює проблематика нашого журналу, – стратегічні прогнози щодо перспектив розвитку економіки, науки, техніки, технологій, економіко-математичні методи і моделі прогнозування; дослідження кон'юнктури ринків, структурних змін, соціально-економічної динаміки; проблеми інноваційних трансформацій та перспектив інноваційно-інвестиційного розвитку, – із проєкцією на воєнний стан та відновлення економіки – присилати свої статті. За першої же можливості ми намагатимемося надрукувати випуски і виконати свої зобов'язання перед передплатниками.

Ключові слова:


Стаття українською мовою (cтор. 7 - 7)

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ ▼