НА ГОЛОВНУ Ласкаво просимо на сайт журналу "Економіка і прогнозування"

№ 2018/4

Економіка в умовах сучасних трансформацій


ДАО Тхань Чіон 1, НГУЕН Ван Кхань 2, ДАНГ Кім Кхань Лі 3

1Інститут політики та менеджменту. Коледж соціальних та гуманітарних наук при В'єтнамському національному університеті (Ханой, В'єтнам)
2Інститут політики та менеджменту. Коледж соціальних та гуманітарних наук при В'єтнамському національному університеті (Ханой, В'єтнам)
3Коледж соціальних та гуманітарних наук при В'єтнамському національному університеті (Ханой, В'єтнам)

Наука і технологія у зростаючій тенденції інтеграції та глобалізації: тематичне дослідження В'єтнаму

Ekon. prognozuvannâ 2018; 4:81-92https://doi.org/10.15407/eip2018.04.081


АНОТАЦІЯ ▼

XXI століття відзначається помітною тенденцію у світовому розвитку, а саме поглибленням економіки знань, економічної глобалізації та інформаційного суспільства. Основою для цього дедалі більш активного перетворення є значне піднесення науки і технологій (НіТ) у багатьох галузях, особливо в інформаційних технологіях. Революція в галузі науки та технології, а також інновації в галузі освіти та професійної підготовки створюють багаторівневі шляхи співпраці між різними країнами.
У цьому контексті стратегія розвитку В'єтнаму потребує розвитку науки та технологій, а також освіти та професійної підготовки, які розглядаються як національні пріоритети та ключові мотиватори сталого розвитку. Проте як країна наздоганяю чого розвитку В'єтнам зіткнувся з цілою низкою труднощів і проблем на шляху інтеграції та глобалізації.
Таким чином стратегічна дорожня карта має вирішальне значення для успішної міжнародної інтеграції, упровадження передових наукових і технічних розробок та стратегії розвитку освітнього процесу, що сприятиме індустріалізації, модернізації та сталому розвитку країни.

Ключові слова: наука, технології, освіта, навчання, В'єтнам, глобалізація, інтеграція


Стаття англійською мовою (cтор. 81 - 92) ЗавантажитиЗавантажень : 278

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ ▼